Ekonomi

Zincir bağlantılı balinaların satın alma çılgınlığı: LINK fiyatı yüzde 6,30 arttı

Santiment on-chain analiz toplayıcısının paylaştığı verilere göre Chainlink cüzdanlarında hareketlenme var. Edinilen bilgiye göre değerli seviyedeki kripto “köpekbalığı balığı” cüzdanları bu hafta toplu olarak LINK coinlerini biriktirecek gibi görünüyor.

Sadece birkaç gün içinde Chainlink üzerinden milyonlarca ABD doları kapmayı başardılar. Bu birikim yapılırken zincir bağlantıFiyat Salı gününden bu yana artıyor ve şu anda yaklaşık yüzde 7 oranında artış gösteriyor.

LINK köpekbalıkları istifleme çılgınlığında

Santiment’in X gönderisine göre, 10.000 LINK ve 100.000 LINK (toplamda 3.127 cüzdan) içeren büyük köpekbalığı cüzdanları, bu hafta Pazar gününden bu yana Chainlink’ten neredeyse 10 milyon dolar satın aldı. Bu cüzdanların sayısı Eylül 2022’nin başından bu yana en yüksek seviyeye ulaştı.

Şu anda 3 Eylül’den bu yana 90.000-100.000 LINK tutan yaklaşık 100 yeni cüzdan var, bu da yüzde 3,2’lik bir artış anlamına geliyor. Bu toplam cüzdanlar (hem eski hem de Eylül ayından bu yana açılmış olanlar) şu anda geçen yıl satın alınan tüm LINK arzının yüzde 0,154’ünü içeriyor.

Balancer, Chainlink fiyat akışını entegre ediyor

Chainlink, büyük bir merkezi olmayan borsa olan (aynı zamanda büyük bir DeFi protokolü olan) Balancer’ın, Chainlink Fiyat Akışlarını Arbitrum ana ağına entegre ettiğini duyurdu. Bunlar Balancer’ın ana mevduatlarıdır. ETHiçin güvenilir fiyatlandırma sağlanmasına yardımcı olacaktır.

Chainlink Akışları, stake edilmiş Ethereum’u temsil eden wstETH, rETH ve cbETH gibi çeşitli tokenler için fiyat bilgisi sağlayabilir. Bu yayınlar olmadan büyük hacimli stakeler Ethereumİşlemler için birleştirilebilir istikrarlı bir havuz oluşturmak sıkıcı bir iş haline geliyor.

Altcoin, son birkaç yılda milyarlarca ABD doları tutarında akıllı sözleşmelerle çalışan birçok önemli DeFi protokolünü güvence altına aldı ve bunları borsa kesintilerinden, flaş çökme verilerinden, manipülasyon saldırılarından vb. korudu.

Staking son zamanlarda daha popüler hale geldiğinden Balancer, DeFi protokollerine ekstra güvenlik eklemeye karar verdi.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberleri’nde yayınlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu