Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türk Yüzyılı’nın inşasına 14 Mayıs’ta başlayacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Yüzyılı’nın altyapısını kurduklarını ve son 21 yılda her alanda hazırlıklarını tamamladıklarını belirterek, 14 Mayıs’ta Türkiye Yüzyılı’nın inşasına başlayacaklarını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Sevgimiz de mücadelemiz de aziz milletimiz içindir. Biz kimseyle ne kendi adımıza kavga ederiz, ne de milletimiz için kimseyi tanırız. Canımızı dişimize koyarak sevdiğimiz milletimiz için koşmak boynumuzun borcudur.” sözlerini kullandı.

Sadece proje geliştirdiklerini, eser ürettiklerini, gönül ve gönül kazanma siyaseti yürüttüklerini belirten Erdoğan, yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

“Önümüze hangi tuzak kurulursa kurulsun, ülkemize hizmetten vazgeçmeyeceğiz. Yatırımlarla ülkemizi ve şehirlerimizi yani ekmeğimizi büyütmekten vazgeçmeyeceğiz. millet iradesine ve demokrasimize gölge düşürmektedir.15 Temmuz gecesinde olduğu gibi, gerektiğinde canımızın, istiklalimizin ve istikbalimizin kıymetine sahip çıkacağız.Çünkü biz, ait olduğumuz bu millet için varız. mensubu ve hizmetkarı olmaktan gurur duyuyoruz. 21. yüzyılın altyapısını kurduk, hazırlıklarını tamamladık. 14 Mayıs’ta inşallah Türk Yüzyılı’nın inşasına başlayacağız. Bunu da sizlerin sarsılmaz desteği ve içten dualarıyla tekrarlıyoruz.”

Erdoğan paylaşımının sonunda “Bir olacağız. Büyük olacağız. Diri olacağız. Kardeş olacağız. Hep birlikte Türkiye olacağız.” sözlerine yer verdi.

iyidereajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu